KOZMİK DETOKS

Evrensel takvimle ve gezegenlerin dünyamızla iletişimi ve doğru zamanda detoks.                                        İLK BAHAR- ve- SONBAHARDIR 

kozmik takvim ile ilgili görsel sonucu

3 gun sıxı

TAZE VE SOĞUK PRESS

Paketlerde kullandığımız ürünler kendi çiftliğimizden ve komşu çiftliklerden yöresel olarak elde ettiğimiz organik sebze ve meyvelerden oluşur.

yeşilimin

HIZLI NETİCE

Yılda en az 2 defa 1 er haftalık Detoks programları öneriliyor veya 4 defa 3 er günlük. Bizde hızlı netice almanız için 3 günlük olağanüstü paketi sizler için tasarladık.

detoxtar

YENİLENME ARINMA

Hazırladığımız protokolde 1960 yıllarının Detox programlarının annesi olan Ann Wigmore uygulaması vardır. Tüm dünyada geçerlidir ve güvenli ve kesin sonuca ulaştırır.  Halen USA da merkezleri vardır.

3 GÜNLÜK PROTOKOL

3-GÜNLÜK SIVI DETOKS PROGRAMI

Her gün Tekrar edilecek

07:00 1 bardak ılık suya birkaç damla limon damlatıp içiniz.

07:30 Spirulina Shot

08:30 Sinerji Kambucha (sarı)

10:30 Hücre Kalkanı (yeşil)

12:30 Karaciğer Flash (kırmızı)

13:30 Bitki Çayı

14:30 Detoks Zamanı (yeşil)

16:30 Toksin Savar (turuncu)

17:30 Bitki Çayı

19:30 Sinerji Kambucha (beyaz)

23:00 Detoks Shot

NOT: İçeceklerinizi buzdolabında muhafaza ediniz ve içmeden önce çalkalayınız.

GENEL BAKIŞ

NOT1: Gün içerisinde 2 litre limonlu su tüketiniz. Sularınızın alkali olmasına dikkat ediniz. Mümkünse doğal kaynak suyu kullanınız.

NOT2: Yukarıdaki zamanlamayı dilerseniz siz kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bazı durumlarda, özellikle acıktığınızı veya enerjinizin düştüğünü hissettiğinizde, zamanlamaya bağlı kalmayıp sıradaki içeceğinizi içebilirsiniz.

NOT3: Bitki çaylarını açlık hissetmediğiniz zamanlarda içmeye özen gösteriniz.

NOT4: Kahveden dolayı baş ağrınız vs. varsa bitki çayı olarak yeşil çay tercih ediniz.

NOT5: Tamamen sıvı yapmayacağım arada bir şeyler de yemek istiyorum diyorsanız bir elma, salatalık, ananas, havuç gibi hafif meyve veya sebzeler tercih ediniz. Bunlarda sizi kesmiyorsa küçük bir porsiyon yeşil salata tüketebilirsiniz. Ayrıca detoks bittikten ertesi gün de normal yeme içme düzeninize yavaş yavaş geri dönün. Aynı burada bahsettiğimiz ürünleri tüketiniz.

NOT7: Detoks süreci boyunca kırmızı veya beyaz et, süt ve süt ürünleri, un ve unlu mamüller, bütün paketlenmiş ve işlenmiş hazır gıdalar, rafine ürünler; şeker, tuz, alkol, siyah çay, kahve ve rafine yağlardan uzak durunuz.

NOT8: Derin nefes almaya, zihni boşaltmaya ve stresten uzak durmaya çalışınız. Hatta mümkünse komedi filmleri izleyiniz.

NOT9: Kendinizi iyi hissediyorsanız gün içerisinde 30 dk ile 1 saat arası yürüyüş yapınız.

NOT10: Kendinizi bol bol seviniz. J

TARTI: İlk gün ılık suyu içmeden ve detoks programının bittiği günün ertesi sabahı lavobaya çıktıktan sonra tartılın.

 

 

detoxum

BİR SONRAKİ ADIM

Takviminizi ayarlayın başlamak istediğiniz tarihi seçin ve en az 5 gün önceden bizimle kontak kurun.  Çünkü sizi hazırlamamız gerekiyor, detok öncesi yapmanız gerekenleri sizinle paylaşacağız.