1

SAĞLIK VE GÜZELLİK

Detoxifying (detox için) vücut ve zihin temizlemek için eski bir gelenektir. Artık günümüzde  bir bütün olarak görülmüyoruz. Hastalığın kendisini tedavi etmeyi seçtik, ancak altında yatan nedeni değil. Detoksla vücut ve zihin bir kez daha birleştirilir. Ve bu bizim genel sağlık üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Bu ilke, bağlılığınızla birlikte, beden ve zihnin birbirini güçlendirmesini ve geliştirmesini sağlar. Bunu, yiyecek, egzersiz ve kendinize iyi bakmak arasında doğru denge bularak başarmaktayız.

BİZİM HİKAYEMİZ

DETOKS CAFE İzmit’in merkezinde, sağlıklı yaşam tarzına entegre olmuş bu uğurda gönüllü olarak bir araya gelen, şeflerin, beslenme uzmanlarının, doktorların, diyetisyenlerin, terapistlerin ve guruların başlattığı bir kuruluştur.  Bu marka, detoks, konukseverlik, eğitim, ürünler, terapiler, ve sağlıklı yaşam  hizmetleri olmak üzere altı farklı iş kolu ile raw vegan mutfak sanatları ve sağlıklı yaşam pazarlarında yenilikçi ve kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Halen uluslararası alanda bir çok büyük şehirde faaliyetler başlatmış olan ekibimiz Dünyanın her köşesine bir DETOKS CAFE kurmayı hedeflemiştir. Gelin sizde bize katılın ve paranızı sağlığa yatırın bir DETOKS CAFE sahibi olun. Bir yandan sağlıklı hayat yaşarken çevrenizde sağlığa kavuşsun.

 

 

EKİBİ TANIYIN

Kararlılıkla, inançla sağlıklı yaşam tarzına entegre olmuş bu uğurda gönüllü olarak bir araya gelen, şeflerin, beslenme uzmanlarının, doktorların, diyetisyenlerin, terapistlerin ve guruların olduğu bir ekibiz

ŞEF MEHMET AK

BESLENME UZMANI

Kurucu & CEO

30 yıl kadar USA da yaşayan şefimiz 2011 yılında Türkiyeye gelerek Kartepe bölgesindeki Organik Çiftliğine RAW FOOD Akademisi kurmuştur. Şefimizin hikayesi 2005 Yılında 125 kilo iken RAW FOOD la çiğ beslenerek Detoks yaparak  9 aylık sürede 55 kilo vererek 70 kiloya inmesiyle başlamıştır. ''En Büyük Zenginlik SAĞLIKTIR'' felsefesine inanan şefimiz Her kes için bir DETOKS CAFE yapmaya  hazır

CAVİT BİLEN

GURU

Danışman Yol Gösteren

Sağlıklı beslenmeye bu kadar inanan bir insan tanımamışınızdır. Yıllarını bu uğurda araştırma, geliştirmeleri kar amaçsız yapan Gurumuz Çavit Bilen olağan üstü merhametli ve insancıl bir yapıya sahiptir. DETOKS CAFE nin Tüm Dünyaya yayılmasını hedefleyen gurumuz  hayatını az yiyerek çiğ beslenerek geçirmektedir. Her gittiği yerde mesajı ulaştırmaya çalışmakta hiç bitmeyen tükenmeyen bir enerjiye sahip kararlı sevgi dolu bir insan.

FRENCHİSE FIRSATI

Hepimiz biliyoruz sağlık bozuldu çevremiz hasta insanlarla dolu. Çözümü DETOKS CAFE de arınarak bulabiliriz. Burnumuzun ucunda olan bir çok sağlıklı beslenme şeklini göremiyor çareyi uzaklarda arıyoruz. Tüm Dünya arınmanın peşinde, yenilenmenin peşinde, genç kalmanın peşinde, DETOKS CAFE de tüm bunların ve fazlasının cevabı var. Gelin birlikte keşfedelim. Önce kendi sağlığımız, ailelerimiz, yakınlarımız, komşularımız ve insanlık adına adım atalım.