3 GÜNLÜK SIVI DETOKS

Toksinlerin atılmasında sıvıların büyük önemi var. Yeşil suyla yapılacak olan bu 3 günlük sıvı detoks da şekerli meyveler kullanılmıyor.  Yeşiller taze sıkılıyor ve o gün içinde tüketiliyor. Sonuçta sindirim sistemi tam anlamıyla bir toksin tahliyesi yapıyor ödemler atılıyor şişkinlik iniyor.

DAHA FAZLA ÖĞREN

7 GÜNLÜK SIVI DETOKS

7 Gün boyunca sıvıyla beslenerek zorlanmadan harika bir detoks imkanı. Tabiki hiç yapmadıysanız önce 3 gün deneyin daha sonra hazırlık yaparak 7 gün ve arkasından 10 gün bile yapabilirsiniz. 7 Günlük sıvı detoks çok ideal ve kararlılıkla  üstesinden gelir bedeni iyice arındırmış olup aynı zamanda bundan sonrası içinde çok şeyler öğrenmiş olacaksınız.

DAHA FAZLA ÖĞREN

10 GÜN SIVI DETOKS KAMPI

Kamp ortamında geniş bir program sportif aktivitelerin eşliğinde ve koçluk desteğiyle beden ruh ve zihin arınması hep birlikte. 10 gün sıvı detoks yenilenmek için iyi bir zaman. Birebir koçluk aldığınız bu programda kendinizi keşfetemenin şansına sahip olup beslenme  konusunda eğitimlerinde ağırlık verildiği bir program.

DAHA FAZLA ÖĞREN

SIVI DETOKS

 

Sıvıyla beslenmek aslında bir nevi bakım diğer adıyla detoks programı, yenilenme, arınmadır. Asıl bu arınmayı yalnızca suyla yapmak olağan üstü neticeler vermektedir. Su orucu bıçaksız ameliyat olarak bilinmemektedir.

Her canlı, hayvanlar, bitkiler yaşayan her şey tüketir, kirlenir, arınır ve yenilenir. Buna gezegenlerde de dahildir. Gördüğünüz her şey bu işlemden geçer bizde onun bir parçasıyız.

banner-2

BİR PROGRAM SEÇİN

Her yıl en az iki defa yapılması gereken sıvı detoks ideali 4 defadır. Yaşadığımız dünyada hızlı bir kirlenme var böylece sürekli arınmalıyız.