BİO-RESONANS TERAPİ

Vücudumuzda yanlış giden şeylerin ilk belirtileri titreşimsel ve elektromanyetik frekansların bedende bozulması şeklinde ortaya çıkar. Yapılan bilimsel araştırmalar, hastalık belirtileri ortaya çıkmadan yıllar önce (2 -7 yıl) hücrelerde bozulmuş frekansların yayılmaya başladığını göstermiştir.

DEVAMI

MİGUN TERMAL MASAJ

Migun Masaj Yatakları termo fonksiyonu (70°C'ye kadar ısı), parmak basınç fonksiyonu ve tüm omurga ile topuklara kadar belirlenmiş akupunktur noktalarına masaj fonksiyonunu birlikte barındıran herkesin kolayca kullanacağı bir masaj yatağıdır.

DEVAMİ

REİKİ / NLP

“NLP” İngilizce ismiyle “Neuro Linguistic Programming” Türkçe karşılığı ile “Algısal Davranış Kontrolü.” ya da “Sinir Dili Programlaması.” Terim içeren ifadeler kullanıldığında konu bir doktora programını anımsatsa da aslında “NLP” ve barındırdığı teknikler oldukça basit.

DEVAMI

YAŞAM KOÇU

Güzellik içten gelir, sağlık içten gelir, Terapilerle tüm bunları ortaya çıkarabilir ve hayatın tadını çıkarabiliriz. DETOK CAFEDE terapilere geniş çapta yer verdik çünkü sağlık yemek, içmenin dışında başka alanlarıda kapsıyor. Böylece HER GÜN DETOKS, ARINMA, YENİLENME, GEVŞEME VE GENÇ KALMA Terapilerle mümkün kılınıyor.

mumlar

YAŞAM FELSEFENİZ

Bizi bu güne kadar getiren duyduğumuz ve öğrendiklerimiz her şeyimizle olağan üstü insanlarız. Hayatımızda bazı alanlar çok iyi çalışır, bazı alanlar çalışır ancak tam istediğimiz gibi çalışmaz, bazı alanlar ise hiç çalışmaz. İşte terapilerle bu hayatımızın  her alanına  bakarak nerede geliştirmeler ve iyileştirmeler yapabiliriz.